PROJEKT AMAZONIA

 
 

    

 
  Projekt praktické pomoci Amazonii, Zemi, lidstvu, vám... 
       
       HOME     |     NOVINKY     |     EXPEDICE     |     ODKAZY     |     KONTAKT  
   
   
 

2. Obsah projektu

Tři pilíře projektu: 

  1. podmínky pro vývoj vědomi v Amazonii
  2. záchrana pralesa
  3. pomoc indiánským sirotkům

Celý projekt sleduje jednoduchou posloupnost:

práci v Amazonii na výzkumu vlastního vědomí a všech léčivých (amazonských) možností pro lidského ducha a tělo – a pro stav planety. Během toho pomáháme Indiánům nejlepšími promyšlenými formami pomoci, bez rozvracející charity starého typu.  

Vytváříme pro Indiány a bílé zájemce efektivní projekty ochrany džungle, starých Indiánských tradic a vědomostí, šamanských a léčitelských technologií. Vychováváme Indiány jako uvědomělé ochránce džungle, protože jenom oni doopravdy jsou schopní zamezit vládním a velkopodnikatelským nepravostem, protože oni na tom území jsou fyzicky přítomní. Jak ukázaly události tohoto roku (2008), Indiáni peruánské džungle jsou schopni nasadit i svoje životy na zachování svého prostředí. Tím vším uchováváme džungli a šamany, tím pádem jedinou přírodní rajskou laboratoř, pro kvalitně nejhlubší práci s vědomím.


Šamanské prostředí džungle je plně totožné s prostředím kouzelných pohádek, je to prostředí jiného světa, paralelní reality. Nemožné je tam možné, nic není neřešitelné, zázraky jsou jen uvolněnou pozicí mysli.
 

Je to prostředí věčnosti a plynulého přechodu do stavu bez těla, proto nás zbavuje největšího stresu zbytečnosti lidského života a smrtelnosti.  

Kdo tam nebyl, nepochopí to. Kdo tam byl za správných podmínek, ví, že toto všechno je jednoduchá pravda, žádná imaginace, žádná poetická metafora.


Zachraňujeme džungli pro spoustu možných prospěšných, klíčových a zvratových řešení v dalším vývoji lidstva. Zachraňujeme džungli pro práci s vlastním vědomím.

Zachraňujeme džungli jako neocenitelný „jiný svět“ uprostřed tohoto světa, jako ráj uprostřed očistce, jako „vinice Páně, tučné travnaté nivy“ na konci „údolí temnot“.

Vychováváme ochránce džungle z Indiánských dětí, protože to je rozhodující generace. Pokud se připojí k cennostem městského života, na které oni jsou přirozeně velmi zvědaví a popřou vlastní hodnoty, džungle je ztracena, rozprodá se za pár dolarů.

Je nutné vychovávat indiánské děti k účelu zachování pralesa, zachování technologií a šamanismů, k šíření ekologických modelů ozdravných pro celou planetu, k účasti v konferencích, k vytváření informačních center, k vytrvalému prosazování nových etických modelů existence s nízkým konzumem a vysokou ekologičností, k humanitárním a harmonizačním misím v Amazonii, v celé Jižní Americe a v jiných oblastech na planetě.

Proto tento projekt začal od spolupráce s Indiánskou organizací pro děti-sirotky. (Podrobněji dále).

Zdroj Peru 2008 Džungle


            

  

 
     
  © ProjeKt Amazonia 2008