PROJEKT AMAZONIA

 
 

    

 
  Projekt praktické pomoci Amazonii, Zemi, lidstvu, vám... 
       
       HOME     |     NOVINKY     |     EXPEDICE     |     ODKAZY     |     KONTAKT  
   
   
 

NOVINKY

 

21.1.2009

Amazonie - SAMI SOBĚ

Benefiční akce na podporu ochrany Amazonie, starých indiánských tradic, šamanského a léčitelského učení je připravena na pátek 20.2.2009 od 18.00 hodin ve velkém sále (1200 míst) Domu Kultury Inwest v Plzni, Americká 49 Plzeň.

Připraven je zhruba 2,5 hodinový poutavý program. Např. skupina perkusionistů a bubeníků Muerta Mente se svými šamanskými rytmy extaticky vystupňuje přítomnou energii jako při pravém šamanském obřadu. "MUERTA MENTE drummers squad - seskupení hudebníků vzniklo kolem roku 2004. Během své existence se několikrát obměnilo personální obsazení, kteréžto se ustálilo do své současné podoby v roce 2006. Hudba kapely vychází z tradičních root, šamanských a extatických rytmů celého světa, po dlouholetém bádání v hlubinách těchto zdrojů došlo k postupné orientaci na vlastní tvorbu. K tomuto kapela používá pestrou škálu rytmických, perkusních a bicích nástrojů."

Všichni v programu účinkující vystoupí bez nároku na honorář. Kompletní výtěžek akce bude věnován podpoře záměrů Projektu Amazonia. Tedy indiánským sirotkům amazonského kmene Akvaruna, kteří pokud dostanou prostředky k patřičnému vzdělání, mohou z nich vyrůst skuteční ochránci džungle. 

Pomozte tím, že přijdete. Nebo tím, že akci pomůžete dále prezentovat (i v médiích), rozešlete známým odkaz na tuto benefiční akci. Vstupenky jsou v předprodeji v Domu Kultury Inwest od 25.1. a u účinkujících skupin.

1. plakát akce ke stažení

2. plakát akce ke stažení

 

9.1.2009

Připravena úplňková meditace 10.1.2009 na podporu celistvého zachování džungle.

Ve velkém sále (1200 míst) Domu kultury Inwest v Plzni se připravuje na pátek 20.2.2009 akce s názvem Projekt Amazonia s celovečerním programem. Kompletní výtěžek akce bude určen na podporu cílů Projektu Amazonia. O podrobnostech k akci se včas dozvíte na tomto webu.

  

23.10.2008

V pondělí 20. října 2008 odletěla autorka "PROJEKTU AMAZONIA" Olga Cilvikovská opět do peruánské Amazonie, kde jí čeká práce na Projektu Amazonia, jakož i role průvodkyně pro několik expedic.

 

20.10.2008

Fotografie uvedené na tomto webu jsou použity z archívu účastníků, kteří podnikli expedici do Amazonie v tomto roce 2008 a nejsou tedy zatím fotografiemi, o kterých je psáno v kompletním projektu...

 

  

  

 
     
  © ProjeKt Amazonia 2008